Menu
obraz z kamery obraz z kamery
Rowery Holenderskie / Dutch bikes
Rowery miejskie / City bikes
Rowery inne / Other bikes
Dystrybutorzy rowerów / Bike dealers
Liny stalowe / Steel ropes
Akcesoria dla psów / Dogs accessories
Manometry / Pressure gauges
Części i akcesoria rowerowe / Bike parts and accessories
Gięcie drutu CNC / 3D / Wire bending CNC / 3D
Lakiernia proszkowa / Powder painting shop
Ogród i winnica / Garden & Vineyard
Pozostałe wyroby / Others
Tampodruk
Toczenie CNC
Usługi / Services
Warto odwiedzić / Worth to see
Do pobrania

�
 

Louis Vuitton Torebki Pokaż Wiosna 2015


Nie ma wątpliwości: Nicolas Ghesquiere wie dokładnie, co on do co torebka louis vuitton.Projektant wysłał swoją drugą znaczącą kolekcję dla marki dół jego paryskim wybiegu wczoraj rano, a wyniki wrażenie silnej kontynuacji na co on zbudowany do tej pory. Na dodatek, wiele toreb Louis Vuitton były dość dobre.

Jeśli nie podoba się, że torebki louis vuitton Ghesquiere zadebiutował na Resort 2015, twoje uczucia mogą być mniej entuzjastyczny. Chociaż jego podniesiony, rurowa LV logo nadal czuje przylegający do mnie, wszystko inne torby louis vuitton sprzedam bardzo dobry. Co ważniejsze, nie czuje się jak coś by Marc Jacobs wykonana, i to jest ważne dla marki patrząc na nowym kierunku i nowych emocji.Szczególnie interesująca seria toreb kręte były z Epi skóry o znaczącej zmienności barw, która jest pierwsza w jednej z najbardziej popularnych materiałów tej marki.

Kolejną: czerwone i czarne Monograma druku, jak również wersje z miękkimi ściankami worka zwanej Małą Malle, który został wprowadzony w pierwszej kolekcji Ghesquière'S. Ogólnie rzecz biorąc, nie było dużo oczekujemy.

więcej louis vuitton torebk informacji: www.google.comDesign by Samba-AnaCom & Copyright © Tolin